O wydawncitwie - dystrybucja gier planszowych, łamigłówek i puzzli

O wydawnictwie

Hej! Szukasz fajnej, obłędnie wydanej gry w super cenie? A może wieczory spędzasz przy nastrojowej muzyce układając swoje ulubione puzzle? Szukasz wyzwań dla swoich szarych komórek? A może lubisz spotkania w gronie znajomych? Nieważne czego szukasz – młotka, piły spalinowej, koparki czy fortepianu. Zajrzyj do nas! Co prawda nie znajdziesz tu żadnej z wymienionych rzeczy, ale może zapałasz płomienną miłością do gier. A na tym znamy się najlepiej. W końcu jesteśmy w tym od 17 lat! A może dłużej?

Siedemnaście lat było jak 17 mgnień wiosny! W tym czasie wydaliśmy całą masę świetnych gier. Uczciwie trzeba powiedzieć, że niczym na Stirlitzu, „rynek” nie na wszystkich się poznał i część zaginęła w pomrokach dziejów. Ale takie tytuły jak Sabotażysta, Fasolki, 6. bierze!, Rój, Szarlatani z Pasikurowic, Rzuć na tacę, Klask czy Kakao idealnie trafiły w gusta graczy. A my cały czas pracujemy nad kolejnymi hitami!

Pamiętajmy jednak, że G3, to także znakomite łamigłówki. Czy ktoś z Was rzucił już wyzwanie łamigłówce logicznej Cast Enigma albo podjął próbę uratowania Stefana w łamigłówce Eureki 3D pod tym samym tytułem? Nie krępujcie się i śmiało uderzajcie do sklepów. Kilka sztuk gdzieś jeszcze powinno się znaleźć!

 

Dla amatorów układania dużego obrazka z małych fragmentów polecamy nasze niedoścignione puzzle. Mamy całą serię puzzli van Haasterena, to ten od słynnej płetwy rekina – motywu obecnego na wszystkich puzzlach tego autora. Tak, tak wiem – nie wiedzieliście o tym, a teraz zaczynacie nerwowo szukać jej na ułożonych przed rokiem puzzlach. Może się wam poszczęści i wśród setki maleńkich szczegółów dostrzeżecie sylwetkę samego autora? Tylko któż to wie jak on naprawdę wygląda?

A wiecie co znaczy słowo Jigsaw? Ok, to proste! Ale czytane od tyłu? Zmierzyliście się z prawdziwym wyzwaniem jakie stawia przed Wami cała seria puzzli Wasgij? Tu nie macie gotowego obrazka, który trzeba ułożyć. Sami musicie wpaść na to co się wydarzyło przed scenką przedstawioną na okładce, co się wydarzy, lub po prostu zmienić perspektywę patrzenia na wydarzenie.

Życie przytłacza mnogością barw? Nic straconego! Zmierzcie się z wyzwaniami jakie stawiają przed Wami autorzy Czarnych historii. Tu świat jest prawdziwie czarny. Białe strony opowiadań mają jedynie wzmocnić kontrast. A odrobina czerwieni… No sami wiecie jakie ma zastosowanie w kryminałach.

Możemy tak pisać o sobie bez końca, zachwalając nasze produkty. Ale bądźmy szczerzy, czy ktoś to w ogóle zagląda do zakładki „O nas”? Dlatego z ulgą mogę zakończyć ten przydługi tekst. Statystycznie nikt nie marnuje czasu na skrollowanie ekranu z nic znieznaczącymi informacjami. (Podejrzewam, że zarząd firmy także, więc nikt się nie będzie czepiał jak tekst nagle się urwie).

Tylko mnie nie zakablujcie. Mam tu naprawdę wygodną posadkę 😛  

~ Prezes Tomek

 

 

G3 to gwarancja radości z grania@@świetnej rozgrywki@@najlepszej jakości

8_okienko_kpvszt

Nasza misja

Kadego dnia dostarczamy rozrywkę na najwyższym poziomie, a nasze gry bawią, uczą i łączą pokolenia. Posiadamy gry dla dzieci, rodzinne, logiczne, strategiczne i imprezowe, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy w każym wieku.
Z nami nie ma nudy: G3 = Radość grania!
Granie to nie hobby,

to styl życia.

Wydawanie gier to nie tylko praca, to pasja, która każdego dnia powoduje uśmiech na naszych twarzach. 

Wydawanie gier

Sabotażysta, Fasolki, Rój, Szarlatani z Pasikurowic czy Rzuć na tacę to tylko mała próbka z długiej listy naszych hitów!

Dystrybucja

Współpracujemy zarówno z małymi sklepami specjalistycznymi, księgarniami, dużymi sieciami jak i hurtowniami na terenie całej Polski

17 lat doświadczenia

Już ot tak dawna dostarczamy Wam radość z grania.
  • W wydawaniu gier
  • W dystrybucji
  • W organizacji eventów i turniejów
  • W dostarczaniu świetnej rozrywki

Organizacja turniejów

Co roku przeprowadzamy całą masę turniejów i rozgrywek z flagowymi Mistrzostwami Polski w Sabotażyście.

Udział w eventach

Jesteśmy obecni na wielu imprezach w ciągu całego roku od małych lokalnych eventów po największe targi. Możecie nas spotkać na konwentach fantastyki, targach książki, czy nocach planszówek.